Viljalehto


VRL:n alaiset valjakkoajokilpailut

Päivämäärä 31.05.2020, ilmoittautuminen viimeistään 24.5.2020.
Paikka Viljalehto (VILJ2212), vastuuhenkilö Eedla S. (VRL-14880)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisrajoitukset

- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa
- Ratsastaja saa tuoda 3 hevosta / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua enintään yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Osallistuminen

- Osoitteeseen eedla.virtuaali@gmail.com
- Otsikolla VVJ1, vain yhteen luokkaan osallistuminen ei mahdollista.
- Osallistumismuoto:
Luokka/Luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Luokat

1. Noviisi Tarkkuuskoe 2. Noviisi Kestävyyskoe

Osallistujat / tulokset

1. Noviisi Tarkkuuskoe 30/30

1. Lithy (VRL-07127) - Dyantha’s Líle VH17-046-0040
2. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
3. Veera R. (VRL-10735) - Buffalo Bill
4. JP (VRL-01948) - Fellbury Apricot
5. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
6. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
8. Jannica (VRL-04799) - Esbjorn
9. Eedla S. (VRL-14880) – Crimson Stained Camellia VH19-017-0289
10. Lithy (VRL-07127) - Dyantha’s Alastar VH17-046-0039
11. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
12. JP (VRL-01948) - Fellbury Snapdragon
13. Milja (VRL-00692) - M.B. Athena VH18-017-0280
14. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
15. EmmiN. (VRL-03385) - Edenelle Samantha VH11-017-0190
16. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
17. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
18. Milja (VRL-00692) - M.B. Jupiter II VH18-017-0282
19. Veera R. (VRL-10735) - Mycoko
20. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Caramel Heaven VH20-017-0106
21. Eedla S. (VRL-14880) – Spirit Spring Flower VH19-017-0289
22. Veera R. (VRL-10735) - Murder Melody
23. Lithy (VRL-07127) - Hei Haloo VH17-018-0569
24. Jannica (VRL-04799) - Claridge After School VH17-017-0172
25. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
26. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Hades VH19-017-0129
27. JP (VRL-01948) - Fellbury Huckleberry
28. Jannica (VRL-04799) - Rose Maple Ion
29. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
30. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796

2. Noviisi Kestävyyskoe 28/30

1. EmmiN. (VRL-03385) - Flaerock's Amethist VH18-104-0030
2. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
3. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
4. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
5. Eedla S. (VRL-14880) – Spirit Spring Flower VH19-017-0289
6. JP (VRL-01948) - Fellbury Huckleberry
7. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
8. Veera R. (VRL-10735) - Buffalo Bill
9. JP (VRL-01948) - Fellbury Apricot
10. Lithy (VRL-07127) - Dyantha’s Alastar VH17-046-0039
11. EmmiN. (VRL-03385) - Tattiriesa
12. Veera R. (VRL-10735) - Murder Melody
13. Eedla S. (VRL-14880) – Crimson Stained Camellia VH19-017-0289
14. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
15. EmmiN. (VRL-03385) - Kiuruvaaran Hermione VH18-017-0581
16. Jannica (VRL-04799) - Claridge After School VH17-017-0172
17. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
18. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
19. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
20. Jannica (VRL-04799) - Rose Maple Ion
21. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
22. Lithy (VRL-07127) - Dyantha’s Líle VH17-046-0040
23. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
24. JP (VRL-01948) - Fellbury Snapdragon
25. Lithy (VRL-07127) - Hei Haloo VH17-018-0569
26. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
27. Jannica (VRL-04799) - Esbjorn
28. Veera R. (VRL-10735) - Mycoko


Ulkoasu © M Layouts, Muu sisältö © Eedla S., jollei toisin mainita.
Tämä on virtuaalitalli.