VRL:n alaiset VVJ valjakkoajokilpailut

Kilpailupäivä 14.7.2020, ilmoittautuminen viimeistään 10.7.2020.
Paikka Viljalehto (VILJ2212), vastuuhenkilö Eedla S. (VRL-14880).
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumisrajoitukset

  • Kilpailut ovat kaikille avoimet.
  • Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
  • Ratsastaja saa tuoda 3 hevosta / luokka.
  • Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Osallistuminen

  • Osoitteeseen eedla.virtuaali@gmail.com
  • Otsikolla VL VVJ, vain yhteen luokkaan osallistuminen ei mahdollista. (Kutsut 002-004)
  • Osallistumismuoto: Luokka/luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

    Luokat

    1. Noviisi koulukoe yksilöille
    2. Noviisi kestävyyskoe yksilöille

    Osallistujat / tulokset

    1. Noviisi koulukoe 27/30

    1. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
    2. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
    3. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Vicka
    4. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
    5. Pierre (VRL-10531) - Hedwig v. Vogt
    6. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
    7. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
    8. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol VH20-026-0043
    9. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
    10. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
    11. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
    12. Valo (VRL-14859) - Unen taikaa VH20-046-0018
    13. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
    14. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-019
    15. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
    16. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034
    17. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
    18. Lithy (VRL-07127) - Honeysuckle LH VH20-089-0010
    19. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
    20. Mona (VRL-14901) - Poed Adalmina VH20-024-0048
    21. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
    22. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
    23. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
    24. Dimma (VRL-08204) - Snilli Daffodil VH17-017-0547
    25. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Elekkej
    26. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
    27. Jemiina (VRL-07412) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294

    2. Noviisi kestävyyyskoe 27/30

    1. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
    2. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Prypjat
    3. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol VH20-026-0043
    4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
    5. Valo (VRL-14859) - Shadow's The song of Dragon Roaphass VH20-102-0015
    6. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-019
    7. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
    8. Dimma (VRL-08204) - Snilli Daffodil VH17-017-0547
    9. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
    10. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
    11. Mona (VRL-14901) - Poed Adalmina VH20-024-0048
    12. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
    13. Lithy (VRL-07127) - Honeysuckle LH VH20-089-0010
    14. Valo (VRL-14859) - Black Knight VH20-040-0027
    15. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
    16. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
    17. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Oonaugh
    18. Valo (VRL-14859) - Itxaro Iratze Gezane VH20-040-0028
    19. Jemiina (VRL-07412) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
    20. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
    21. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
    22. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
    23. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
    24. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
    25. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
    26. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
    27. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034