VRL:n alaiset KRJ koulukilpailut

Kilpailupäivä 28.7.2020, ilmoittautuminen viimeistään 9.7.2020.
Paikka Viljalehto (VILJ2212), vastuuhenkilö Eedla S. (VRL-14880).
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumisrajoitukset

  • Kilpailut ovat kaikille avoimet.
  • Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
  • Ratsastaja saa tuoda 3 hevosta / luokka.
  • Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Osallistuminen

  • Osoitteeseen eedla.virtuaali@gmail.com
  • Otsikolla VL KRJ, vain yhteen luokkaan osallistuminen ei mahdollista. (Kutsut 005-009)
  • Osallistumismuoto: Luokka/luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

    Luokat

    1. Helppo D
    2. Helppo D
    3. Helppo A
    4. Helppo A

    Osallistujat / tulokset

    1. Helppo D 17/30

    1. Eedla S. (VRL-14880) – Crimson Stained Camellia VH19-017-0289
    2. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa
    3. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
    4. Eedla S. (VRL-14880) – Spirit Spring Flower VH19-017-0289
    5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kellopeliappelsiini
    6. Knipse (VRL-14657) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
    7. Lithy (VRL-07127) - Boreas II VH20-053-0011
    8. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Muriel VH19-035-0085
    9. suba (VRL-12468) - Reposaaren Sarla VH14-017-0382
    10. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Gréine
    11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Dacapo VH17-017-0279
    12. Lithy (VRL-07127) - Gibblad ox VH17-003-0040
    13. Lithy (VRL-07127) - Dark Star VH20-017-0113
    14. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko
    15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vakavuus
    16. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
    17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Dingo VH15-017-0194

    2. Helppo D 17/30

    1. Lithy (VRL-07127) - Boreas II VH20-053-0011
    2. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
    3. suba (VRL-12468) - Ponipolun Jenga VH19-028-0049
    4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Lempo
    5. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Muriel VH19-035-0085
    6. Knipse (VRL-14657) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
    7. Lithy (VRL-07127) - Dark Star VH20-017-0113
    8. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
    9. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
    10. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
    11. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
    12. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Gréine
    13. Lithy (VRL-07127) - Gibblad ox VH17-003-0040
    14. suba (VRL-12468) - Gardens Majsa VH19-028-0039
    15. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa
    16. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vakavuus

    3. Helppo A 30/30

    1. suba (VRL-12468) - Berryhaze Fidel VH19-035-0077
    2. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
    3. sarqquu (VRL-04374) - Vihanliekit VH19-018-1025
    4. sarqquu (VRL-04374) - Helmihuiske VH18-018-1526
    5. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
    6. enna (VRL-14704) - Hiivurin Häikäilemätön VH19-018-0488
    7. Eedla S. (VRL-1488) - Ur Cute VH20-027-0048
    8. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
    9. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
    10. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
    11. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
    12. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
    13. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
    14. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
    15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
    16. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Keppostelija VH17-018-1489
    17. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tervaleijona VH17-018-1495
    18. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
    19. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023
    20. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
    21. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
    22. Miltsu (VRL-05564) - Glemsom Kyss VH02-053-5523
    23. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
    24. Eedla S. (VRL-14880) - Papaya-Ya-Ya-Ya VH20-027-0049
    25. suba (VRL-12468) - Cloghan Killian VH19-035-0078
    26. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
    27. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
    28. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
    29. Eedla S. (VRL-14880) - Jokihelmen Pirulainen VH20-027-0047
    30. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja

    4. Helppo A 30/30

    1. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023
    2. Knipse (VRL-14657) - Syyn Tulitemppu VH20-018-0449
    3. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
    4. Knipse (VRL-14657) - Kaavaansa Kangistunut VH20-018-0442
    5. suba (VRL-12468) - Lumsden Milano VH19-027-0060
    6. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
    7. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
    8. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
    9. suba (VRL-12468) - Foxford Rebel VH18-035-0132
    10. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Keppostelija VH17-018-1489
    11. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
    12. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
    13. sarqquu (VRL-04374) - Niiskukka VH18-018-1819
    14. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
    15. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
    16. sarqquu (VRL-04374) - Vihanliekit VH19-018-1025
    17. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
    18. suba (VRL-12468) - Galway Girl VH19-035-0080
    19. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
    20. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tervaleijona VH17-018-1495
    21. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
    22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
    23. sarqquu (VRL-04374) - Helmihuiske VH18-018-1526
    24. Eedla S. (VRL-14880) - Papaya-Ya-Ya-Ya VH20-027-0049
    25. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
    26. Eedla S. (VRL-1488) - Ur Cute VH20-027-0048
    27. Miltsu (VRL-05564) - Glemsom Kyss VH02-053-5523
    28. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
    29. Eedla S. (VRL-14880) - Jokihelmen Pirulainen VH20-027-0047
    30. Knipse (VRL-14657) - Voihan Titityy VH20-018-0452