VRL:n alaiset KERJ kenttäkilpailut

Kilpailupäivä 18.10.2020, ilmoittautuminen viimeistään 10.9.2020.
Paikka Viljalehto (VILJ2212), vastuuhenkilö Eedla S. (VRL-14880).
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumisrajoitukset

  • Kilpailut ovat kaikille avoimet.
  • Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
  • Ratsastaja saa tuoda 3 hevosta / luokka.
  • Yksi hevonen saa osallistua enintään yhteen luokkaan.
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Osallistuminen

  • Osoitteeseen eedla.virtuaali@gmail.com
  • Otsikolla VL KERJ, vain yhteen luokkaan osallistuminen ei mahdollista. (Kutsut 051-070)
  • Osallistumismuoto: Luokka/luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

    Luokat

    1. Helppo (avoin kaikille)
    2. CIC1 (avoin kaikille)

    Osallistujat / tulokset

    1. Helppo 27/30

    1. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Saunarovio VH20-018-0469
    2. Korppi (VRL-14824) - Helmiahon Talventakoja VH20-018-0509
    3. Lissu T. (VRL-12701) - Tuliaiskivi Tunturista
    4. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
    5. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
    6. sarqquu (VRL-04374) - Routaruusun Kalmanheleä
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
    8. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
    9. Korppi (VRL-14824) - Puolikuun Huimanriesa VH19-018-0947
    10. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
    11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
    12. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe VH18-018-1798
    13. sarqquu (VRL-04374) - Lemmenloru VH18-018-1269
    14. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Punastuva Pelvoitus
    16. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
    17. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
    18. Humutin (VRL-14618) - Kaihon Kahvikuppineuroosi VH18-018-1621
    19. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
    20. Lithy (VRL-07127) - Odysseos VH14-028-0411
    21. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
    22. Emmy (VRL-14926) - Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
    23. Hazel (VRL-14333) - Haudankalpea VH19-018-0297
    24. Humutin (VRL-14618) - Saarnion Verona VH19-018-1005
    25. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
    26. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
    27. Korppi (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413

    2. CIC1 26/30

    1. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
    2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
    3. Eedla S. (VRL-14880) - Nönnönnöö VH20-018-0544
    4. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
    6. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
    7. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Moon Kelmi VH14-018-1834
    9. Hazel (VRL-14333) - Pohjanruoska VH20-018-0646
    10. sarqquu (VRL-04374) - Vihanliekit VH19-018-1025
    11. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
    12. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
    13. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
    14. Humutin (VRL-14618) - Hunajarinkeli VH20-018-0703
    15. Humutin (VRL-14618) - Lupsakan Hunajata VH19-018-0669
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Luu-usva VH20-018-0184
    17. Korppi (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433
    18. Korppi (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
    19. Korppi (VRL-14824) - Kurpitsakahvi
    20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
    21. sarqquu (VRL-04374) - Swanfall Mór Spirit VH18-035-0069
    22. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
    23. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
    24. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
    25. sarqquu (VRL-04374) - Hornanhovin Kauhuista Kaunein
    26. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243