VRL:n alaiset KERJ kenttäkilpailut

Kilpailupäivä 28.7.2020, ilmoittautuminen viimeistään 14.7.2020.
Paikka Viljalehto (VILJ2212), vastuuhenkilö Eedla S. (VRL-14880).
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumisrajoitukset

  • Kilpailut ovat kaikille avoimet.
  • Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
  • Ratsastaja saa tuoda 3 hevosta / luokka.
  • Yksi hevonen saa osallistua enintään yhteen luokkaan.
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Osallistuminen

  • Osoitteeseen eedla.virtuaali@gmail.com
  • Otsikolla VL KERJ, vain yhteen luokkaan osallistuminen ei mahdollista. (Kutsut 024-030)
  • Osallistumismuoto: Luokka/luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

    Luokat

    1. Helppo (avoin kaikille)
    2. CIC1 (avoin kaikille)

    Osallistujat / tulokset

    1. Helppo 30/30

    1. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
    2. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
    3. Dimma (VRL-08204) - Vähäpellon Juhannusuni VH16-018-2740
    4. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Tilipitappi VH19-018-0369
    5. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Esi-Isä VH19-018-0370
    6. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
    7. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu
    8. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
    9. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
    10. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
    11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilunki VH19-018-0533
    12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
    13. enna (VRL-14704) - Saunasähikäinen VH19-018-0610
    14. enna (VRL-14704) - Lupsakan Hittavainen VH19-018-0627
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
    16. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
    17. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
    18. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
    19. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960
    20. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
    21. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
    22. sarqquu (VRL-04374) - Hornanhovin Kauhuista Kaunein
    23. sarqquu (VRL-04374) - Lemmenloru VH18-018-1269
    24. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
    25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
    26. Lissu T. (VRL-12701) - Punastuva Pelvoitus
    27. Alisé (VRL-13542) - Revolution of the Kingdom VH20-035-0057
    28. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
    29. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
    30. Sussu (VRL-12636) - Ponipalleron Helheim VH18-018-0435

    2. CIC1 30/30

    1. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
    2. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504
    3. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
    4. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
    5. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
    6. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
    7. sarqquu (VRL-04374) - Swanfall Mór Spirit VH18-035-0069
    8. Eedla S. (VRL-14880) - Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Moon Kelmi VH14-018-1834
    10. Alisé (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
    11. sarqquu (VRL-04374) - Vihanliekit VH19-018-1025
    12. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
    13. Liia (VRL-11284) - Ugly Duckling Gray TW
    14. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
    15. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
    17. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
    18. Liia (VRL-11284) - Nox Huckleberry Finn VH19-031-0307
    19. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
    20. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
    21. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
    22. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne VH20-035-0002
    23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
    24. alina (VRL-14858) - Heimdall Willi VH20-029-0008
    25. Sussu (VRL-12636) - Saarnion Taivastanssija VH19-018-0999
    26. enna (VRL-14704) - Vaniman Hupsutti VH18-018-1383
    27. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
    28. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
    29. alina (VRL-14858) - Rushock Cailleach VH20-035-0053
    30. Mirkku (VRL-13753) - Pähkinälaakson Banaanihöyhen VH20-018-0481