VRL:n alaiset ERJ estekilpailut

Kilpailupäivä 6.6.2020, ilmoittautuminen viimeistään 2.6.2020.
Paikka Viljalehto (VILJ2212), vastuuhenkilö Eedla S. (VRL-14880).
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumisrajoitukset

  • Kilpailut ovat kaikille avoimet.
  • Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
  • Ratsastaja saa tuoda 3 hevosta / luokka.
  • Yksi hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Osallistuminen

  • Osoitteeseen eedla.virtuaali@gmail.com
  • Otsikolla VL ERJ, vain yhteen luokkaan osallistuminen ei mahdollista. (Kutsut 005-009)
  • Osallistumismuoto: Luokka/luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

    Luokat

    1. 100cm
    2. 110cm

    Osallistujat / tulokset

    1. 100cm 30/30

    1. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
    2. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
    3. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
    4. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
    5. Aava P. (VRL-14824) - Puolikuun Virhevoitto VH20-18-0222
    6. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
    7. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
    8. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
    9. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
    10. Aava P. (VRL-14824) - Suklaamanteli VH20-018-0138
    11. Tuire (VRL-00345) - Huurtuva VH19-018-1054
    12. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
    13. alaera (VRL-13283) - Syyn Syyssointu VH20-018-0421
    14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
    15. Valo (VRL-14859) - Aurora Borealis VH20-031-0142
    16. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
    17. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
    18. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
    19. Tuire (VRL-00345) - Mä oon tikis! VH19-018-1028
    20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto VH19-018-0398
    21. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Savusuudelma VH19-018-0556
    22. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
    23. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
    24. Alisé (VRL-13542) – Baryton
    25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Tiainen VH19-018-0557
    26. Pierre (VRL-10531) - Pärren Niukka Naukk
    27. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    28. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
    29. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
    30. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka

    2. 110cm 25/30

    1. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
    2. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
    3. Cherry (VRL-12299) - Aquarius di Sierra VH18-077-0010
    4. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
    5. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
    6. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
    7. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    8. Aava P. (VRL-14824) - Farbranch Honeyrange
    9. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Kuukauna VH17-018-1456
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
    11. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
    12. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
    13. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
    14. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
    15. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
    16. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
    17. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
    18. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-035
    19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
    20. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
    21. Valo (VRL-14859) - Aurora Borealis VH20-031-0142
    22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
    23. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
    24. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
    25. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796