Viljalehto


VRL:n alaiset estekilpailut

Päivämäärä 19.5.2020, ilmoittautuminen viimeistään 16.5.2020.
Paikka Viljalehto (VILJ2212), vastuuhenkilö Eedla S. (VRL-14880)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Osallistumisrajoitukset

- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Jokaiseen luokkaan mahtuu 40 osallistujaa
- Ratsastaja saa tuoda 4 hevosta / luokka
- Yksi hevonen saa osallistua enintään yhteen luokkaan.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

Osallistuminen

- Osoitteeseen eedla.virtuaali@gmail.com
- Otsikolla ERJ2-4, vain yhteen luokkaan osallistuminen ei mahdollista.
- Osallistumismuoto:
Luokka/Luokat [rv]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Luokat

1. 90cm
2. 100cm
3. 110cm

Osallistujat / tulokset

1. 90cm 31/40

1. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
2. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
3. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
4. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
5. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
6. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
7. Veera R. (VRL-10735) - Konna
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
9. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
10. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
11. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
12. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
13. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
14. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
16. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
17. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
18. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
19. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
20. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
21. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
22. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
24. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
25. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
26. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
27. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
28. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
29. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
30. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
31. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399

2. 100cm 40/40

1. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
2. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
3. Nikki (VRL-14085) - Antisankari VH18-018-1625
4. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
6. Knipse (VRL-14657) - Kastehelmen Sunny Daze VH20-029-0043
7. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
9. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
10. Loru (VRL-14873) - Ibiza
11. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
12. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075
13. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
14. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
15. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
16. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
17. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
18. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
19. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
20. Sonja (VRL-11911) - Korpihovin Hallatar VH19-018-1043
21. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
22. Loru (VRL-14873) - Zaffron
23. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
24. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
25. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
26. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
27. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
28. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dracaena VH19-029-0005
29. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
30. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
31. Knipse (VRL-14657) - Kilvan Vislausmestari VH19-018-0880
32. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
33. Loru (VRL-14873) - Nemesis xx
34. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
35. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
36. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
37. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
38. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
39. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
40. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja

3. 110cm 38/40

1. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
2. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
3. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Enkelveistos
4. Cherry (VRL-12299) – Lupsakan Ristiina VH18-018-1496
5. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi
6. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
8. Loru (VRL-14873) - Poseidon
9. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
10. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
11. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
12. Cherry (VRL-12299) – Liljan Lystikäs VH18-018-1500
13. Veera R. (VRL-10735) - Alcala
14. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
16. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
17. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
18. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
19. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
20. Veera R. (VRL-10735) - Swango
21. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
22. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
24. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
25. Sonja (VRL-11911) - Korpihovin Hallatar VH19-018-1043
26. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
27. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dracaena VH19-029-0005
28. Loru (VRL-14873) - Pentimento xx
29. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
30. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
31. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
32. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
33. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
34. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
35. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
36. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
37. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075
38. Loru (VRL-14873) - Geýzer VEC


Ulkoasu © M Layouts, Muu sisältö © Eedla S., jollei toisin mainita.
Tämä on virtuaalitalli.